בניית אתר תדמית מקצועי לכל מטרה

אתה לא צריך לבזבז את הזמן שלך במחקר לחיפוש ספקים שונים לבניית אתר אינטרנט מקצועי, בחברת Optiweb אנו מטפל בכל הנושאים הללו עבורך החל מאירוח ואחסון האתר, דרך עיצוב ובניית אתר האינטרנט ועד להתאמת האתר לקידום במנועי חיפוש. אנו מספקים לך את כל שרותים אלו, אנו נבנה עבורך אתר אינטרנט יעיל ובזמן הזה תוכל להתמקד במוצרים שלך ולמצוא דרכים חדשות כיצד להרחיב את העסק שלך.

ניתוח, תכנון, עיצוב

לפני שאנו מפשילים את השרוולים ומתחילים לעבוד על אתר האינטרנט שלך, אנו מנתחים את המתחרים שלך את הענף ברשת האינטרנט, לאחר מחקר וניתוח התחום אנו נכין לך רשימת מילות מפתח מומלצות שיסיעו לך לבחור את המבנה הטוב ביותר של אתר האינטרנט שלך.

תהליך בניית האתר

לאחר שלמדנו על תחום פעילות העסק שלך ודגמנו את הפרופיל העיצובי (לוגו, צבעים ראשיים), אנו נשלח לך סקיצה עיצובית בפוטושופ המציגה איך יראה האתר שלך. חשוב שעיצוב אתר האינטרנט יציג בברור את המוצרים\שרותים אותם תרצה לקדם, עיצוב מקצועי מאפשר למבקרי האתר שלך למצוא במהירות מוצרים או כל המידע נדרש במהירות ובקלות.

אם אין לך זהות עסקית עדיין, אל דאגה! – אם אתה בעל עסק חדש, אנחנו יכולים לעצב עבורך את הלוגו שלך ולדאוג לאלמנטים חזותיים שאתה צריך להתחלה מוצלחת

פיתוח ותחזוקה שוטפת

לאחר שאתה מאשר לנו את העיצוב, אנחנו מתחילים לפתח את האתר שלך על גבי פלטפורמת וורדפרס.

WordPress הינה מערכת מתקדמת המאפשר לך לנהל את תוכן האתר בקלות.  אנחנו לא עוזבים אותך מיד לאחר שאתר האינטרנט שלך הושק ומבצעים בחודש הראשון פעילות תחזוקה למערכת האתר כדי לוודא שהכל ממשיך לפעול בצורה חלקה.


אם אני משדרג אתר קיים, מה יקרה לקידום שכבר השגתי?

אין חשש! לפני העלייה לאויר אנו מתעדים את כתובת כל דפי האתר הקיים ומיד לאחר העלייה לאויר אנו מבצעים פעילות במערכת בשם " redirect 301". בדרך זו אנו מבצעים הפנייה לכל כתובות ה-  URL של דפי האתר הישן לחדש. מבחינת גוגל זו הפעולה המומלצת ביותר לביצוע על מנת להימנע מפגיעה בדרוג האתר לאחר שדרוגו.

לדוגמה: www. example.com/old-link  מופנה לעמוד החדש www. example.com/new-link

כמה זמן לוקח לבנות את האתר?

זה תלוי במספר גורמים (נפח התוכן הנדרש לאתר, סיבוכיות דרישות הפיתוח והעיצוב) אך בדרך כלל יקח לנו לבנות אתר תדמיתי עד 30 ימי פעילות ואתרי מסחר אלקטרוני עד 45 ימי פעילות.

התחילו לבנות את האתר שלכם, צרו איתנו קשר

שם מלא

דואל

טלפון

איזה אתר אתה צריך?

תוכן ההודעה

שם מלא

דואל

טלפון

איזה אתר אתה צריך?

תוכן ההודעה