בנייה והתאמת אתרים למובייל

זהו לא סוד שתחום המובייל תפס תאוצה בעשור האחרון. היום, לאחר התפתחות השוק הסלולרי, נוצר מצב ובו לכל אדם בממוצע יש מכשיר סלולרי בבעלותו. באופן טבעי, עם גדילת השוק הסלולרי כך גדל גם השוק האינטרנטי במובייל. יותר ויותר אנשים גולשים במובייל, מיליוני חיפושים מידי יום, אפילו יותר ממחשבים רגילים..

עדיין חושבים שהמובייל תופס חלק מזערי מנתח השוק שלכם?

להלן נתונים שישנו את דעתכם:
40% מהחיפושים בגוגל מתבצעים מהסמארטפון
80% גולשים באינטרנט בנייד שלהם
88% נוקטים בפעולה באותו היום בעקבות התוצאות
59% מבקרים בבית העסק עוד באותו היום

רספונסיביות היא שם המשחק

צוות המומחים של Optiweb שם דגש על בניית אתר רספונסיבי לחלוטין וזאת מכיוון שהגולש מקבל רושם ראשוני מהתצוגה וכאשר התצוגה אינה רספונסיבית למסך ממנו הוא גולש, סביר להניח שלא יתעסק ב-להגדיל ולהקטין את המסך כדי שיוכל לקרוא את הטקסט כמו שצריך, אלא – יעבור לאתר אחר, סביר להניח שמתחרה שלך…

גוגל אוהב אתרים רספונסיביים

החל מה-21 לאפריל 2015 תאימות האתר למובייל נכנסה באופן רשמי כפרמטר המשפיע על דירוג האתר בתוצאות החיפוש וגרסת מובייל או אתר רספונסיבי כבר לא ישארו בגדר המלצה למי שרוצה להשאר בתחרות בעולם ה SEO. אז לא סתם צוות המומחים של Optiweb ממליץ לכם כבר היום להתאים את אתרכם למובייל… התאמת האתר משפיעה באופן ישיר על קידום האתרים ואם תהיתם למה אתם לא מופיעים בגוגל – עכשיו אתם כבר יודעים..


לסיכום…

אתר רספונסיבי מתאים את עצמו מחדש את המבנה שלו בהתאם למכשיר בו צופים באתר. גודל הפונט נשאר אחיד והאתר קריא לחלוטין וקל לגלישה ומעבר בין התפריטים והדפים השונים. כך ניתן לגלוש באותו אתר במכשירים רבים ללא בעיות עיצוב ותצוגה.

 


 

התחילו לבנות את האתר שלכם, צרו איתנו קשר

שם מלא

דואל

טלפון

איזה אתר אתה צריך?

תוכן ההודעה

שם מלא

דואל

טלפון

איזה אתר אתה צריך?

תוכן ההודעה